پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه کاشان ۱۴۰۳

دانشگاه کاشان

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان ۱۴۰۳ دانشگاه کاشان اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه کاشان براساس آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ در مقطع کارشناسی ارشد رشته-گرایش‌های به شرح جدول شماره ۱ دانشجو می‌پذیرد.

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه کاشان

الف) دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی پیوسته دانشگاه که شرایط ذیل را داشته باشند می‌توانند در این فراخوان شرکت نمایند:

۱- دانشجویان پس از ۶ نیمسال با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی مصوب از نظر معدل کل جزو بیست درصد برتر دانشجویان هم رشته – هم ورودی باشند.

۱-۱- دانشجو حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شود.

تبصره ۱: برای دانشجویان تحصیل همزمان به استناد آیین نامه تحصیل همزمان دو رشته ویژه دانشجویان استعداد درخشان مدت تحصیل ده نیمسال است و در رشته‌ای که سایر شرایط این آیین نامه را داشته باشند می‌توانند از تسهیلات مربوط بهره‌مند شوند.

تبصره ۲: برای خانم‌هایی که در دوره کارشناسی پیوسته خود صاحب فرزند شده‌اند و از مرخصی بارداری بدون احتساب سنوات و تایید دانشگاه استفاده کرده‌اند مدت مجاز حداکثر ده نیمسال تحصیلی است.

تبصره ۳: برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا دانش آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم حداکثر ۸ نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه‌بندی و تعیین بیست درصد برتر با دانشجویان دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد خود را با آن‌ها گذرانده‌اند (دانشجویان تغییر رشته در دوره کارشناسی یک نیمسال به سنوات ایشان اضافه می‌شود).

تبصره ۴: برای دانشجویان موضوع تبصره‌های ۱ و ۲ که در مدت نه یا ده نیمسال دانش آموخته می‌شوند (به ترتیب) معدل هفت یا هشت نیمسال ایشان با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی مصوب، با معدل شش نیمسال دانشجویان هم رشته‌ای که بیشترین واحدهای درسی خود را با ایشان گذرانده‌اند مقایسه می‌شود.

۲-۱- پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به رشته دوره کارشناسی براساس تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای تحصیلات تکمیلی امکان‌پذیر است.

۳-۱- پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفا برای یکبار امکان‌پذیر است.

ب) برگزیدگان رتبه‌های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد.

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه کاشان

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۴۰۳ دانشگاه کاشان

داوطلبان می‌بایست پس از مطالعه‌ فراخوان و آماده کردن کلیه مدارک الکترونیکی موردنیاز به شرح زیر، از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ لغایت ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ به نشانی اینترنتی زیر مراجعه و پس از پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام به مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل دویست هزار تومان)، نسبت به بارگذاری و ارسال مدارک اقدام و کد رهگیری را برای پیگیری‌های بعدی به دقت یادداشت و نگهداری نمایند.

 

مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۱۴۰۳ دانشگاه کاشان

۱- تصویر فرم‌های تکمیل شده شماره ۱ و ۲ به فرمت JPG (داوطلبان استفاده از شرایط ب بالا بایستی به جای فرم شماره ۲، معرفی نامه مذکور را ارسال نمایند)

۲- تصویر کارت ملی به فرمت JPG

۳- تصویر صفحه اول شناسنامه به فرمت JPG (در صورت وجود توضیحات در صفحه آخر شناسنامه، تصویر این صفحه نیز ارسال گردد)

۴- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی حداقل تا پایان نیمسال ششم به فرمت JPG

تذکرات مهم

۱- پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه پس از ارزیابی فعالیت‌ها و سوابق داوطلبان صورت می‌پذیرد. بدیهی است ارسال مدارک، هیچ گونه حقی برای دواطلب ایجاد نخواهد کرد.

۲- وجه واریزی داوطلبان به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.

۳- اعلام نتایج اولیه پذیرش، اواخر اسفند ماه ۱۴۰۲ می‌باشد که از طریق سایت دانشگاه کاشان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۴- قبولی داوطلبان واجد شرایطی که در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه کاشان قرار گیرند، به صورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی ایشان از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

۵- پذیرفته شدگان نهایی مجاز به تغییر رشته یا محل تحصیل نخواهند بود.

۶- پذیرفته شدگان درصورتی که پس از ثبت نام از تحصیل منصرف شوند ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان خواهند بود.

رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۴۰۳ دانشگاه کاشان

رشته و گرایش‌های دارای پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه کاشان در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ به شرح جدول لینک زیر می‌باشند:

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
P
دی ۱۰, ۱۴۰۲ ۲:۳۹ ب٫ظ

سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخواستم کارشناسی ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم نمیدونم شرایطم به دانشگاه دولتی میخوره یانه گفتم قبل از پرداخت وجه ازشما بپرسم
رشتم کارشناسی میکروبیولوژی ورودی ۹۷یک سالی هست فارق التحصیل شدم معدلمم۱۵/۵۴
میتونم شرکت کنم بنظرتون؟