پارسه

فراخوان ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول ۱۴۰۳

فراخوان پذیرش استعداد درخشان در مقطع کارشناسی‌ ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول ۱۴۰۳ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست،  دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول در نظر دارد در راستای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان طبق شرایط مندرج آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان، از میان دانشجویان ممتاز کارشناسی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول و سایر دانشگاه های معتبر دولتی، طبق موارد مندرج در این اطلاعیه، پس از بررسی مدارک دریافتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تعدادی دانشجو در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشته‌های زیر پذیرش نماید.

ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول به شرح زیر می‌باشند:

۱. محاسبه ۲۰ درصد صرفاً بر اساس سه چهارم واحدهای گذرانده شده تا پایان نیمسال ششم لازم الاجرا می‌باشد.

۲. دانشجویان داوطلب باید در دوره کارشناسی پیوسته حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ دانش آموخته شوند.

۳. پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان‌پذیر است.

۴. دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفاً دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول که پس از گذراندن ۶ نیمسال تحصیلی (با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل بین ۲۰ تا ۳۰ درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می‌گیرند و حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند، نیز می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به‌ عدم تکمیل ظرفیت توسط ۲۰ درصد برتر دانشجویان حائز شرایط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول می‌باشد.

۵. این فراخوان شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته بوده و فارغ التحصیلان کارشناسی سال‌های قبل، دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته مجاز به استفاده از این فراخوان نمی‌باشند.

۶. پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به رشته دوره کارشناسی، بر اساس تشخیص گروه آموزشی و تائید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان‌پذیر است.

۷. برای خانم‌هایی که در دوره کارشناسی پیوسته خود صاحب فرزند شده‌اند و از مرخصی بارداری بدون احتساب در سنوات و با تائید دانشگاه استفاده کرده اند، مدت مجاز حداکثر ده نیمسال تحصیلی است.

۸. برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته، مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا دانش آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم، حداکثر ۸ نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه‌بندی و تعیین درصد برتر با دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد درسی خود را با آن‌ها گذرانده اند.

 شرایط اختصاصی دانشگاه

۱. در صورتی که متقاضی شرکت در پذیرش بدون آزمون دو گروه آموزشی می‌باشید باید در سامانه در دو فرایند جداگانه ثبت نام نماید و برای هرکدام هزینه ثبت نام جداگانه پرداخت شود.

۲. در صورت پذیرش اولیۀ درخواست شما و فقط در صورت لزوم، برای انجام مصاحبه با شماره تلفنی که در سامانه ثبت نموده‌اید تماس گرفته خواهد شد و زمان مصاحبه به اطلاع شما خواهد رسید.

۳. دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ معدل در مقایسه با معدل کل نمرات هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جز بیست درصد برتر باشند نیز می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۱۴۰۳ دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

۱. تکمیل فرم معرفینامه (فرم گواهی رتبه)

۲. ریز نمرات دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم

۳. کپی از کارت ملی و صفحه اول شناسنامه

۴. فیش واریز به مبلغ ۱/۲۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و دویست هزار ریال) به نام دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول. (توجه: مبلغ واریز شده به هیچ عنوان به متقاضی برگشت داده نمی‌شود)

۵. گواهی فعالیت‌های پژوهشی (در صورت داشتن فعالیت پژوهشی)

نحوه و زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۴۰۳ دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

– ثبت نام اینترنتی ضروری است. برای ثبت نام اینترنتی به لینک ثبت نام مراجعه و بعد از ورود به سیستم گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب نمایید. مهلت ثبت نام تا مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ بوده و پس از آن سیستم غیرفعال می‌گردد.

 

– اسامی پذیرفته شدگان نیمه اول شهریور ماه ۱۴۰۳ از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد، لازم به ذکر است اسامی پذیرفته شدگان برای سازمان سنجش ارسال می‌شود و قطعی شدن ثبت نام منوط به تائید سازمان مذکور است.

رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون ۱۴۰۳ دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

رشته و گرایش‌های دارای پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ به شرح جدول زیر می‌باشند:

گروه آموزشی

رشته

گرایش

معماری

مهندسی معماری

مطالعات معماری ایران

شهرسازی

طراحی شهری

برنامه‌ریزی شهری

ریاضی

ریاضیات و کاربردها

جبر

فیزیک

فیزیک

فیزیک ماده چگال

مهندسی شیمی

مهندسی شیمی

پدیده‌های انتقال

مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک

تبدیل انرژی

مهندسی برق – قدرت

مهندسی برق

سیستم‌های قدرت

مهندسی برق

الکترونیک قدرت و ماشین‌های الکتریکی

مهندسی برق – الکترونیک

مهندسی برق

افزاره‌های میکرو و نانو الکترونیک

مهندسی برق

مدارهای مجتمع الکترونیک

مهندسی عمران – آب

مهندسی عمران

مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی

مهندسی عمران

مهندسی و مدیریت منابع آب

 

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات