پارسه
نوگام
همپا
عالم زاده

اعلام آمار انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۳

آمار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از ۱۹۳ هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ خبر داد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، به نقل از روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ تا پایان روز دوشنبه ۲۱ خردادماه خبر داد.

آمار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

دکتر علیرضا کریمیان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۹۳ هزار نفر از متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز ۱۲ خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد و مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۳ با توجه به انتشار اصلاحیه دفترچه و افزوده شدن ۸۴ کد رشته محل جدید از دانشگاه‌های مختلف دولتی و غیر انتفاعی تا پایان امشب ۲۱ خرداد ماه تمدید شد.

مشاور سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در مورد متقاضیان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دسته از داوطلبان برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و البته انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون به‌طور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌پذیرد.

وی یادآور شد: متقاضیانی که قبلاً انتخاب رشته خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در پایان تأکید کرد: داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته‌ کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ و اطلاعیه‌های منتشر شده (اصلاحات دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۳)، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند و با توجه به برنامه زمان‌بندی شده فرایندهای آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
روزبه
خرداد ۲۸, ۱۴۰۳ ۲:۲۹ ب٫ظ

سلام چرا آمار نهایی انتخاب رشته رو نمی گذارید موضوع چیه !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد
خرداد ۲۶, ۱۴۰۳ ۴:۳۷ ب٫ظ

چرا آمار نهایی انتخاب رشته ارشدو نمی زارید