پارسه

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی (کد ۱۳۱۵)

پذیرش کارشناسی ارشد بیماری‌شناسی گیاهی در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته به صورت جداگانه در دو دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته بیماری‌شناسی گیاهی دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود.

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه بیماری‌شناسی گیاهی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد بیماری‌شناسی گیاهی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد بیماری‌شناسی گیاهی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی در دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد بیماری‌ شناسی گیاهی

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته بیماری‌شناسی گیاهی

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته بیماری‌شناسی گیاهی مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد بیماری‌ شناسی گیاهی دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد بیماری‌شناسی گیاهی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات