پارسه
نوگام
همپا

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی (کد ۱۲۱۷)

پذیرش کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته به صورت جداگانه در دو دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) اقیانوس شناسی فیزیکی (اقیانوس شناسی فیزیکی، دینامیک اقیانوسی)

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه اقیانوس شناسی فیزیکی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس‌شناسی فیزیکی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در دانشگاه های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته اقیانوس‌شناسی فیزیکی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته اقیانوس‌شناسی فیزیکی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته اقیانوس‌شناسی

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

بهترین گرایش ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی چیست؟

این که کدام گرایش رشته اقیانوس شناسی فیزیکی برای شما بهترین است، کاملا به علاقه شما بستگی دارد. امروزه کسانی در رشته تحصیلی خود موفق خواهند شد که به رشته خود علاقه داشته و به واسطه آن بتوانند دانش و مهارت کافی کسب کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات