ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی (کد ۱۲۶۲)

پذیرش کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته به صورت جداگانه در دو دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته مهندسی در سوانح طبیعی دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود.

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی در سوانح طبیعی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی در دانشگاه های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته مهندسی در سوانح طبیعی

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی در سوانح طبیعی مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی در سوانح طبیعی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
علی آقا
خرداد ۱۰, ۱۴۰۲ ۳:۱۹ ب٫ظ

سلام خسته نباشید. کسی که کاردانی فوریت های پزشکی رو از دانشگاه علوم پزشکی روزانه گرفته و کارشناسی رو رشته امداد در سوانح گرفته،آیا میتونه بره تهران یا مشهد یا یه دانشگاه دیگه، ارشد امداد در سوانح رو از دانشگاه علمی کاربردی بدون ازمون بگیره؟؟؟

مهسا
خرداد ۱۵, ۱۴۰۲ ۱۱:۴۹ ب٫ظ
پاسخ به  علی آقا

سلام
دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش نداره. کلا در مقطع ارشد هم دانشگاه های داخل کشور (بجز پردیس ها و واحدهای بین الملل) فقط از طریق استعداد درخشان میشه توشون برای مقطع ارشد پذیرش گرفت.