پارسه

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی (کد ۱۱۳۹)

پذیرش کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی در دانشگاه‌های سراسری صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته در قالب دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته مددکاری اجتماعی در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) مددکاری اجتماعی

۲) مدیریت خدمات اجتماعی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مددکاری اجتماعی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

بهترین گرایش ارشد مددکاری اجتماعی چیست؟

این که کدام گرایش رشته مددکاری اجتماعی برای شما بهترین است، کاملا به علاقه شما بستگی دارد. امروزه کسانی در رشته تحصیلی خود موفق خواهند شد که به رشته خود علاقه داشته و به واسطه آن بتوانند دانش و مهارت کافی کسب کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۳ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
فاطمه
مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب٫ظ

سلام .مصاحبه توسط دانشگاه های پذیرنده در رشته مددکاری اجتماعی به چه صورت است؟ کسی که کارشناسی رشته دیگری داشته باشد می تواند در این مصاحبه قبول شود؟

برزگری خانقاه
مهر ۱۲, ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳ ق٫ظ
پاسخ به  فاطمه

سلام من از یکی از دانشجویان ارشد پرسییدم گفت خیلی سخته ،ازت سوالات مددکاری نمیپرسن،میپرسن هدفت از ارشد دادن چی بوده؟

برزگری خانقاه
مهر ۱۲, ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶ ق٫ظ
پاسخ به  فاطمه

]چندتا استاد میان ازت مصاحبه میکنن باید نطق بیان بالایی داشته باشی باید اطلاعات عمومی خوبی داشته باشی باید نظر استادارو به خودت جلب کنی