پارسه

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان (کد ۱۱۳۷)

پذیرش کارشناسی ارشد مطالعات زنان در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته به صورت جداگانه در دو دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته مطالعات زنان در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) حقوق زن در اسلام

۲) زن و خانواده

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مطالعات زنان شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مطالعات زنان، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد مطالعات زنان کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان در دانشگاه های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مطالعات زنان

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته مطالعات زنان

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مطالعات زنان دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد مطالعات زنان چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

بهترین گرایش ارشد مطالعات زنان چیست؟

این که کدام گرایش رشته مطالعات زنان برای شما بهترین است، کاملا به علاقه شما بستگی دارد. امروزه کسانی در رشته تحصیلی خود موفق خواهند شد که به رشته خود علاقه داشته و به واسطه آن بتوانند دانش و مهارت کافی کسب کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
amin
شهریور ۱۲, ۱۴۰۰ ۷:۳۶ ب٫ظ

سلام ببخشید کد رشته محل کارشناسی ارشدمطالعات زنان تو دفترچه سنجش نبود، ازکجابایدبرداریم؟ برای دانشگاه آزاد منظومه.

هانا
شهریور ۱۲, ۱۴۰۰ ۷:۵۶ ب٫ظ
پاسخ به  amin

سلام
کد رشته های دانشگاه آزاد رو باید از دفترچه آزاد ببینی
از لینک زیر می تونی دفترچه دانشگاه آزاد رو دانلود کنی
https://mastertest.ir/1400/06/%d8%af%d9%81%d8%aa%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-1400/

صفحه ۳۸ دفترچه رو ببین