پارسه

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته نانوفناوری ـ نانومواد (کد ۱۲۷۳)

پذیرش کارشناسی ارشد نانوفناوری ـ نانومواد در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته به صورت جداگانه در دو دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته نانوفناوری ـ نانومواد

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته نانوفناوری ـ نانومواد در گرایش زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود.

۱) نانوفناوری (نانومواد)

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی نانوفناوری- نانومواد شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نانوفناوری ـ نانومواد، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد نانوفناوری ـ نانومواد کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مهندسی نانوفناوری ـ نانومواد در دانشگاه های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی نانوفناوری – نانومواد متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مهندسی نانوفناوری ـ نانومواد ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد نانوفناوری ـ نانومواد

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته نانوفناوری ـ نانومواد

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته نانوفناوری – نانومواد مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد نانوفناوری ـ نانومواد دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد نانوفناوری ـ نانومواد چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات