پارسه
نوگام
همپا
کیهان روان
عالم زاده

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی (کد ۱۱۲۵)

پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی در دانشگاه‌های سراسری صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته در قالب دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در رشته مدیریت جهانگردی در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) بازاریابی جهانگردی

۲) برنامه‌­ریزی توسعه جهانگردی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی در دانشگاه های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته مدیریت جهانگردی

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی دانشگاه آزاد

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

بهترین گرایش ارشد مدیریت جهانگردی چیست؟

این که کدام گرایش رشته مدیریت جهانگردی برای شما بهترین است، کاملا به علاقه شما بستگی دارد. امروزه کسانی در رشته تحصیلی خود موفق خواهند شد که به رشته خود علاقه داشته و به واسطه آن بتوانند دانش و مهارت کافی کسب کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات