پارسه

رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس (کد ۱۳۶۴)

رتبه های قبولی ارشد 96 - 97 - 98 رشته طراحی پارچه و لباس

مجموعه طراحی پارچه و لباس یکی از رشته‌های زیرمجموعه گروه هنر در آزمون کارشناسی ارشد است. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پذیرش در مقطع ارشد رشته طراحی پارچه و لباس دانشگاه‌های سراسری و آزاد لازم است در زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۳ در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

رتبه های قبولی ارشد 96 - 97 - 98 رشته طراحی پارچه و لباس

داوطلبان عزیز می‌توانند جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صفحه مربوطه مراجعه نمایند تا مشاورین ما به صورت کاملاً رایگان به سؤالاتشان پاسخ دهند.

گرایش‌ های کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

مطابق دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، برخی دانشگاه‌ها در رشته طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرند.

سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

ضریب تأثیر دروس امتحانی در گرایش‌های مختلف رشته طراحی پارچه و لباس در آزمون کارشناسی ارشد متفاوت است. بنابراین داوطلبانی که علاقه‌مند به پذیرش در گرایش خاصی از این رشته در مقطع ارشد هستند، لازم است نسبت به بررسی سرفصل‌ها و ضرایب دروس امتحانی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند. این اطلاعات از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

دانشگاه های دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در گرایش‌های مختلف رشته طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام می‌کند که فهرست دانشگاه‌های دارای پذیرش این رشته در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری قابل مشاهده است. همچنین فهرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع ارشد در رشته طراحی پارچه و لباس دانشجو می‌پذیرند نیز از طریق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دسترس است.

ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و مجازی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

همچنین برای مشاهده دانشگاه‌های دارای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

دانشگاه های کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

دانلود سؤالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

سؤالات و پاسخنامه‌های کلیدی آزمون کاشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس از طریق صفحات زیر به صورت رایگان قابل دریافت است:

رتبه و محل قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

در پذیرش کنکور کارشناسی ارشد، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد از سوی سازمان سنجش (اعلام رتبه کسب‌شده در کنکور و مجاز بودن یا نبودن جهت انتخاب رشته در دوره‎ های مختلف)، داوطلب می‎تواند در صورت مجاز شدن در مرحله انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مربوط به دوره‎های مختلف دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نماید.

اطلاع از رتبه‌های قبولی دانشگاه‌های مختلف در رشته طراحی پارچه و لباس می‌تواند کمک زیادی به داوطلبان این رشته جهت انتخاب رشته هر چه دقیق‌تر نماید تا فرصت‌های احتمالی خود را از دست ندهند. در جدول زیر، رتبه و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس آورده شده است:

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

سال قبولیرتبهدانشگاه محل قبولی

۱۴۰۰

۱۵۷طراحی پارچه و لباس-غیرانتفاعی-موسسه غیرانتفاعی معماری و هنرپارس-تهران

۱۴۰۰

۹۹۵طراحی پارچه و لباس-غیرانتفاعی-موسسه غیرانتفاعی مارلیک-نوشهر

 

منبع: گروه وب‌گردی سایت مسترتست

دانستن آخرین رتبه قبولی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس چه کمکی به ما می کند؟

متقاضیان کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می توانند با توجه به رتبه های قبولی سال های قبل، شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

با چه رتبه ای شانس قبولی در کدام دانشگاه ها را در آزمون ارشد طراحی پارچه و لباس دارم؟

علاوه بر این که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره انتخاب رشته ارشد سایت مسترتست به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید، بررسی کارنامه های قبولی سال های گذشته کمک خوبی برای تخمین دانشگاه قبولی شما است.

ظرفیت پذیرش کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس چقدر است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به متن این مطلب مراجعه کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات