دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ سراسری و آزاد منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

فایل جداول مربوط به مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ 

به گزارش مستر تست، دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. داوطلبان عزیز می توانند از طریق لینک زیر نسبت به دریافت دفترچه اقدام نمایند:

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ از ۱۶ آذر ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به این که کنکور ارشد ۹۹ سراسری و آزاد ادغام شده است، ضوابط درج‌شده در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ۹۹، شامل داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۹ نیز می‌شود و این داوطلبان لازم است نسبت به ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

 

مطالب مفید:

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

منابع کنکور کارشناسی ارشد

 

سوالات متداول داوطلبان کنکور ارشد ۹۹

چگونه در کارشناسی ارشد ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در زمان ثبت نام لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و با پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ چه زمانی است؟

کنکور ارشد سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار می‌شود. بنابراین زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد آزاد با کنکور سراسری یکسان است.

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۹ مشخص شده است؟

بله کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ اوایل اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

 


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد