داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ تا اول تیرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض های خود در خصوص کلید کنکور در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

به گزارش مسترتست، چنانچه داوطلبان درخصوص کلید سوالات کنکور ارشد ۹۸، نظر یا نظراتی دارند می توانند حداکثر تا روز شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۰۱ مراتب را بصورت الکترونیکی از طریق سیستم ارسال درخواست در سایت این سازمان منعکس نمایند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

بدین منظور لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از منوی سمت چپ وارد سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شوید. در صورتی که در سیستم پاسخگویی عضو نیستید لازم است ابتدا نسبت به عضویت اقدام کنید.

پس از ورود به سیستم پاسخگویی، از منوی سمت راست بر روی گزینه «درخواست جدید» کلیک کنید.

با ورود به این بخش، در بخش آزمون، «کارشناسی ارشد» و در بخش سال، «۹۸» را انتخاب کنید و سپس از قسمت پایین «اعتراض به کلید سوالات آزمون» را انتخاب نمایید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود، فرم بررسی کلید آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ را تکمیل کنید.

در تکمیل فرم «درخواست بررسی کلید اولیه» لازم است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • درخواست شما به همراه مشخصات فردی و اطلاعات تماس برای کمیته های تخصصی ارسال خواهد شد تا مورد ارزیابی مجدد و بررسی دقیق قرار گیرد؛ لذا درخواست های مبهم، حاوی دلایل و مستندات ناقص و درخواست‎هایی که اطلاعات و مشخصات فرستنده مشخص نباشد، پیگیری نخواهد شد.
  • توجه داشته باشید که با تکمیل این فرم مدعی هستید که سوال طراحی شده توسط اساتید دارای اشکال است؛ لذا در درخواست خود به دلایل و مستندات بطور واضح و شفاف اشاره کنید تا امکان پیگیری درخواست در کمیته های تخصصی در زمان کوتاه وجود داشته باشد.
  • این درخواست تنها یک بار به ازای هر سوال برای شما فعال و قابل ارسال می باشد. لطفا در ارسال اطلاعات دقت فرمایید و درنظر داشته باشید که پس از ارسال امکان اصلاح درخواست یا حذف درخواست وجود ندارد.

 

پیشنهادات:


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد