دانشگاه های دارای پذیرش کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی

دانشگاه های دارای پذیرش کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد مشخص خواهند شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی

بر اساس دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد، این رشته در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش‌های زیر دانشجو می‌پذیرد:

۱) علم اطلاعات و دانش‌شناسی (مدیریت اطلاعات، مدیریت کتابخانه‌های دانشگاهی، مطالعات کتابخانه‌های عمومی، مدیریت کتابخانه‌های دیجیتال)

۲) علم‌سنجی

۳) مطالعات آرشیوی

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی کلیک کنید. 

دانشگاه‌های کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام کنکور ارشد اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی پذیرش دارند، کمک کند.

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌ شناسی

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌ شناسی دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت. 

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات