پذیرفته شدگان دوره روزانه کارشناسی ارشد ۹۸ در مرحله اصلی و تکمیل ظرفیت نمی توانند در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ شرکت کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، داوطلبانی که در دوره‌های روزانه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ (اعم از پذیرفته شدگان در شهریورماه و یا پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت) پذیرفته شده اند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ را ندارند.

محرومیت کنکور کارشناسی ارشد 99پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره نوبت دوم (شبانه)، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در صورت عدم ثبت‌نام در رشته قبولی و یا انصراف قطعی از آن (حداکثر تا پایان مهلت ثبت‌نام در این آزمون) با رعایت سایر شرایط و ضوابط (به ویژه برادران با رعایت ضوابط مربوط به مقررات وظیفه عمومی) می توانند در این آزمون ثبتنام و شرکت نمایند.

کلیه فارغ التحصیلانی که مقطع کارشناسی ارشد یا دکترای خود را به پایان رسانیده اند و از نظر نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت تمایل به شرکت مجدد در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته، لازم است نسبت به تکمیل تقاضانامه بر اساس مقطع کارشناسی اقدام نمایند.

گفتنی است ثبت نام ارشد ۹۹ از ۱۶ آذر آغاز شده و آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۹۹، ۲۵ آذرماه اعلام شده است.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد