کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد ٩٩ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ از طریق لینک زیر در دسترس است:

 

گفتنی است سوالات کنکور ارشد ۹۹، در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد پس از برگزاری هر مرحله از کنکور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

نتایج کنکور ارشد ۹۹ (نتایج اولیه) در دهه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

زمان اعتراض به کلید سوالات ارشد ۹۹

با انتشار کلید کنکور ارشد ۹۹، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در صورت تمایل می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به اعتراض به پاسخنامه منتشرشده اعتراض کنند. فرصت اعتراض به کلید آزمون ارشد ۱۳۹۹، تا ۲۲ مردادماه است.

نحوه اعتراض به کلید کنکور ارشد ۹۹

جهت اعتراض به پاسخنامه کلیدی سوالات کارشناسی ارشد ۹۹، لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و از منوی سمت چپ، وارد «سیستم پاسخگویی» سایت سازمان سنجش شود.

در صورتی که در سامانه عضو هستید، گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید و در صورتی که عضو نیستید، گزینه «عضویت در سایت» را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات لازم عضو سامانه شوید.

در وهله بعد لازم است از منوی سمت راست، گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب «کارشناسی ارشد» در بخش آزمون و «۱۳۹۹» در بخش سال، روی عبارت «جستجو» کلیک کنید تا بتوانید گزینه اعتراض به کلید سوالات آزمون را انتخاب کنید.

اعتراض به کلید کنکور ارشد 99

در این بخش، داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به درج اعتراض خود به پاسخنامه کلیدی منتشرشده از سوی سازمان سنجش اعتراض کنند.

نحوه اعتراض به کلید سوالات کارشناسی ارشد 99

نکات مهم درخصوص اعتراض به کلید اولیه سوالات آزمون ارشد

بر اساس اعلام سازمان سنجش:

  • درخواست داوطلبان به همراه مشخصات فردی و اطلاعات تماس برای کمیته‌های تخصصی ارسال خواهد شد تا مورد ارزیابی مجدد و بررسی دقیق قرار گیرد؛ لذا درخواست های مبهم، حاوی دلایل و مستندات ناقص و درخواست هایی که اطلاعات و مشخصات فرستنده مشخص نباشد، پیگیری نخواهد شد.
  •  با تکمیل این فرم مدعی هستید که سوال طراحی‌شده توسط اساتید دارای اشکال است؛ لذا در درخواست خود به دلایل و مستندات بطور واضح و شفاف اشاره کنید تا امکان پیگیری درخواست در کمیته های تخصصی در زمان کوتاه وجود داشته باشد.
  • این درخواست تنها یک بار به ازای هر سوال برای شما فعال و قابل ارسال می باشد. بنابراین، در ارسال اطلاعات دقت فرمایید و درنظر داشته باشید که پس از ارسال امکان اصلاح درخواست یا حذف درخواست وجود ندارد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد