پارسه
نوگام
همپا

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص ثبت‌نام باتاخیر کنکور ارشد ۱۴۰۱

تمدید انتخاب رشته ارشد 99

فرصت ثبت‌نام جاماندگان کنکور ارشد ۱۴۰۱ از ۲۰ تا ۳۰ بهمن‌ماه فراهم خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، اطلاعیه منتشره از سوی سازمان سنجش به شرح زیر است:

به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ و همچنین مرحله دوم ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ) در این آزمون ثبت‌نام ننموده‌اند می‌رساند، ثبت نام با تاخیر برای این دسته از متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org  فعال می باشد. لذا متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ و اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ درخصوص اصلاح این دفترچه راهنما که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. 

ضمناً براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸ ، ۲۹ و ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ماهان
بهمن ۱۸, ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶ ب٫ظ

سلام یک سوال برای فرم ثبت نام تاریخ ها را به شکل ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ باید بنویسیم یا ۰۰/۵/۶
نظلام وظیفه هم همینطور ۱ یا ۰۱
تشکر

م
بهمن ۱۸, ۱۴۰۰ ۱:۰۰ ب٫ظ
پاسخ به  ماهان

۱۴۰۰/۰۵/۰۶

۱

موفق باشید