پارسه
نوگام
همپا
عالم زاده

گرایش های کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در مقطع کارشناسی ارشد دارای سه گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی به شرح زیر است: 

۱- سیستم اطلاعات جغرافیایی

۲- سنجش از دور

۳- مطالعات دفاعی *

* پذیرش دانشجو در گرایش مطالعات دفاعی فقط توسط دانشگاه جامع امام حسین (ع) صورت خواهد گرفت و کلیه متقاضیان این گرایش لازم است همانند متقاضیان سایر گرایشهای این مجموعه در مهلت مقرر در سامانه ثبتنام سازمان سنجش آموزش کشور ثبتنام کنند.

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی (کد ۱۱۰۳) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، غیرانتفاعی، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی کلیک کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات