پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در مقطع کارشناسی ارشد دارای دو گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی به شرح زیر است: 

۱- بدون گرایش

۲- دینامیک اقیانوسی

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی اقیانوس شناسی فیزیکی (کد ۱۲۱۷) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات