پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد دارای دو گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی به شرح زیر است: 

۱- بازاریابی جهانگردی

۲- برنامه­ ریزی توسعه جهانگردی

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مدیریت جهانگردی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مدیریت جهانگردی (کد ۱۱۲۵) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مدیریت جهانگردی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی به لینک زیر مراجعه نمایید:

کدام دانشگاه ها در رشته مدیریت جهانگردی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مدیریت جهانگردی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، پیام نور، غیرانتفاعی، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مدیریت جهانگردی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی کلیک کنید.

 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات