پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، مدیریت کسب و کار و امور شهری در آزمون کارشناسی ارشد به صورت یک مجموعه امتحانی است که دارای ۲ رشته زیرمجموعه خود است. برخی از این رشته‌ها گرایش‌های مختلفی ندارند اما برخی از آنها دارای چند گرایش مختلف هستند که در فهرست زیر ارائه شده اند. این رشته در مجموع ۹ گرایش دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

با ثبت نام در مجموعه امتحانی مدیریت کسب و کار و امور شهری، امکان انتخاب رشته از بین تمامی گرایش‌های ذکر شده وجود خواهد داشت. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری به شرح زیر است: 

۱- مدیریت کسب و کار

۱- استراتژی

۲- بازاریابی

۳- رفتار سازمانی و منابع انسانی

۴- سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات

۵- عملیات و زنجیره تامین

۶- فناوری

۷- مالی

۸- انرژی

۲- مدیریت امور شهری*

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مدیریت کسب و کار و امور شهری در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مدیریت کسب و کار و امور شهری (کد ۱۱۴۸) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

* ضریب صفر برای هر گرایش بدین معناست که نمره آن درس برای داوطلبان گرایش مدنظر محاسبه نمی‌شود و در نتیجه داوطلبان این گرایش‌ها می‌توانند در جلسه آزمون کارشناسی ارشد به سؤالات این درس پاسخ ندهند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته مدیریت کسب و کار و امور شهری در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مدیریت کسب و کار و امور شهری در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، پیام نور، غیرانتفاعی، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری کلیک کنید.

 
 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات