پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در مقطع کارشناسی ارشد دارای سه گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی به شرح زیر است: 

۱- مدیریت و تحلیل سامانه­ ها

۲- انرژی

۳- بازیافت و مدیریت پسماند

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی (کد ۱۳۲۲) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

* ضریب صفر برای هر گرایش بدین معناست که نمره آن درس برای داوطلبان گرایش مدنظر محاسبه نمی‌شود و در نتیجه داوطلبان این گرایش‌ها می‌توانند در جلسه آزمون کارشناسی ارشد به سؤالات این درس پاسخ ندهند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی کلیک کنید.

 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات