پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

فراخوان کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه ارومیه ۱۴۰۲

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استاد محور دانشگاه ارومیه در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه ارومیه در اجرای سیاست های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آیین نامه کارشناسی ارشد استاد محور و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از بین دانشجویان ورودی سال ۹۸ که جزو بیست (۲۰) درصد برتر دانشگاه ارومیه و یا دانشگاه های مشمول این فراخوان باشند، در کلیه رشته های دارای پذیرش دانشجو با رعایت کامل مقررات مربوطه دانشجو می پذیرد.

کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه ارومیه

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه ارومیه

۱- متقاضیان دارای رتبه های نهایی اول تا پانزده المپیادهای علمی–دانشجویی (متقاضیان میتوانند برای ورود به رشته ی مرتبط با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد و بدون داشتن شرایط بند ۲ در این فراخوان شرکت کنند).

۲- دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی ۹۸ و نیمسال دوم ۹۷.

۳- دانشجویان دوره کارشناسی که پس از گذراندن شش نیمسال و حداقل سه چهارم واحدهای درسی از لحاظ میانگین کل، جزو ۲۰ درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.

۴- دانشجو حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی دانش آموخته شود.

۵- داوطلبان میتوانند در گرایش مرتبط با رشته کارشناسی درخواست بدهند و تمام رشته و گرایش های انتخاب شده دانشجو، باید بر اساس دفترچه کارشناسی ارشد مرتبط با رشته تحصیلی دوره کارشناسی باشد.

۶- تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد مجاز نیست.

۷- مطابق مجوز صادره توسط وزرات علوم، تحقیقات و فنآوری، به دلیل محدویت های ناشی از شیوع کرونا، حداقل تعداد واحد گذرانده شده تا پایان نیمسال ششم، برای دانشجویانی که در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ و یا نیمسال های اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ حذف واحد (با درج در کارنامه تحصیلی) داشته اند، به تعداد واحدهای حذف شده حداکثر تا ۴ واحد قابل کاهش است.

۸- دانشجویان دانشگاه های دولتی، زیر نظام های آموزش عالی (آزاد، پیام نور، علمی کاربردی) نیز طبق احکام صادره از هیات عمومی دیوان عدالت اداری می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

۹- دانشجویان متقاضی استفاده از این تسهیلات باید تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند.

۱۰- عدم وجود محدویت نظام وظیفه جهت ادامه تحصیل برای دانشجویان آقا.

تذکرهای لازم

– ارائه درخواست داوطلب به منزله پذیرش قطعی نمیباشد و پذیرش قطعی داوطلبان پس از بررسی و اعلام نتایج نهایی توسط دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه و منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود و اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه اعلام خواهد شد، لذا خواهشمند است از هرگونه تماس غیرضروری و مراجعه به این اداره خودداری گردد.

– وجه پرداختی در صورت انصراف و یاعدم پذیرش به هیچ عنوان مسترد نمی گردد. لذا توصیه می گردد قبل از واریز هزینه، آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان را به دقت مطالعه نمائید.

– در صورت پذیرش نهایی متقاضی در دانشگاه ارومیه و درج نام پذیرفته شده در پورتال سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضی حق پذیرش از دانشگاه دیگری را ندارد و به علت اتمام مهلت جایگزینی، حذف نام
متقاضی از پورتال سازمان سنجش مقدور نخواهد بود.

– مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی به عهده متقاضی بوده و در صورت مغایرت، دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه ارومیه ۱۴۰۲ 

۱- ارائه گواهی بند سه (۳) شرایط ذکرشده در این اطلاعیه که توسط معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی، تایید شده باشد (فرم شماره ۱ برای دانشجویان دانشگاه ارومیه و فرم شماره ۲ برای دانشجویان سایر دانشگاه ها).

۲- ریزنمرات تایید شده کارشناسی تا نیمسال ششم در یک صفحه (مختص دانشجویان سایر دانشگاه ها).

۳- کپی شناسنامه و کارت ملی (مختص دانشجویان سایر دانشگاهها).

۴- اصل فیش و کپی فیش واریزی به مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال (یک میلیون و پانصد هزار ریال) به حساب عواید اختصاصی معاونت آموزشی در بانک ملی شعبه دانشگاه ارومیه (مختص دانشجویان سایر دانشگاه ها).

  • متقاضیان دانشگاه ارومیه باید شخصاً فرم درخواست را از طریق سایت دانشگاه ارومیه دریافت و پس از تکمیل فرم مذکور و تایید مدیریت امور آموزشی، تحویل دفتر هدایت استعدادهای درخشان نمایند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور ۱۴۰۲ دانشگاه ارومیه

متقاضیان سایر دانشگاه‌ها بعد از تکمیل و تایید فرم توسط مدیریت آموزشی دانشگاه مربوطه به همراه سایر مدارک لازم از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ تا ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ به دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه به آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، کیلومتر ۱۱ جاده سرو، پردیس نازلو، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، صندوق پستی ۱۶۵ کد پستی ۵۷۵۶۱-۵۱۸۱۸ ارسال نمایند.

روی پاکت پستی مشخصات متقاضی درج شود: “مربوط به پذیرش به شیوه استاد محور جهت ورود به دوره کارشناسی ارشد رشته… میباشم.”

در صورت نیاز با شماره های زیر (مربوط به مسئول دفتر استعداد‌های درخشان) تماس حاصل نمائید.

  • مستقیم: ۳۲۷۵۵۲۹۷-۰۴۴
  • داخلی: ۳۱۹۴۲۶۹-۰۴۴ (داخلی ۲۶۹۲)

عناوین طرح های کارشناسی ارشد استاد محور ۱۴۰۲ دانشگاه ارومیه

عناوین رشته ها و ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه ارومیه در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به شرح زیر هستند:

ردیف نام استاد دانشکده رشته درجه علمی استاد(عنوان طرح) ایده تعداد پذیرش دانشجو
۱دکتر مهدی بهیاریعلوم پایه علوم زمین- زمین ساختدانشیار ایده ژئومتری و مدلسازی شکستگی های طبیعی با استفاده از اطلاعات سطحی (رخنمون های مجازی) و زیر سطحی (زمین شناسی و لرزه ای)۱ نفر
۲دکتر مهدی عرفانیانمنابع طبیعی علوم و مهندسی آبخیز- سیلاب و رودخانهدانشیار شناسایی مناطق مستعد به خطر فرونشست زمین با استفاده از مدل های یادگیری ماشین و تعیین سهم عوامل مختلف در وقوع آن (مطالعه موردی: دشت کردی شیرازی، رودان)۱ نفر
۳دکتر مهدی عرفانیانمنابع طبیعی علوم و مهندسی آبخیز- سیلاب و رودخانهدانشیار ارزیابی اثرات پروژه های آبخیزداری بر شاخص های اقتصادی اجتماعی حوزه های آبخیز۱ نفر
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات