پارسه

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ در ۱۰ و ۱۱ خردادماه

زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ در روزهای ۱۰ و ۱۱ خردادماه برگزار خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

به گزارش خبرگزاری آنا، محمدمهدی نوروز شمسی، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۱۰ و ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ گفت: از دی‌ماه سال گذشته مراحل ثبت‌ نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ انجام شده و در چند نوبت نیز تمدید شده است. بر این اساس تا کنون ۵۸ هزار نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ثبت‌نام کرده‌اند.

نحوه برگزاری و دریافت کارت آزمون ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

وی با بیان اینکه «آزمون امسال به صورت کاغذی و حضوری خواهد بود» خاطر نشان کرد: در حدود ۳۴ حوزه در مراکز استان‌ها برای آزمون در نظر گرفته شده است و تلاش شده تا این حوزه‌ها از توزیع مناسبی برخوردار باشند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، سپس به برگزاری آزمون در دو نوبت صبح و عصر اشاره و تصریح کرد: داوطلبان از روز یکشنبه ۶ خرداد تا صبح روز آزمون می‌توانند برای دریافت کارت خود از طریق سایت اقدام نمایند. همچنین هم‌زمان با دریافت کارت، امکان اصلاح معدل‌ها نیز در سایت برقرار شده است.

نوروز شمسی، اعلام نهایی نتایج آزمون را در نیمه دوم شهریورماه اعلام کرد و افزود: به داوطلبان توصیه می‌کنم پس از اعلام دریافت کارت آزمون، هر چه سریع‌تر برای دریافت کارت اقدام کنند و در خصوص محل آزمون نیز دقت لازم را داشته باشند.

وی در پایان از داوطلبان خواست برای حضور در آزمون تأخیر نداشته باشند و یادآور شد: زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان، از اول مهر ۱۴۰۳ خواهد بود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات