بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، در رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) کامپوزیت‌های لیگنوسلولزی

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

۲) حفاظت و اصلاح

۳) بیولوژی و آناتومی

۴) صنایع سلولزی

۵) مدیریت صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کدضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی مطابق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی دانشگاه آزاد


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد