مجموعه مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی یکی از رشته‌های زیرمجموعه گروه فنی و مهندسی در آزمون کارشناسی ارشد است. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پذیرش در مقطع ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی دانشگاه‌های سراسری و آزاد لازم است در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

رتبه های قبولی ارشد 96 - 97 - 98 رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

داوطلبان عزیز می‌توانند جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صفحه مربوطه مراجعه نمایند تا مشاورین ما به صورت کاملاً رایگان به سؤالاتشان پاسخ دهند.

گرایش‌ های کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

مطابق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹، رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی دارای گرایش‌های ۱) بیوتکنولوژی؛ و ۲) داروسازی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

ضریب تأثیر دروس امتحانی در گرایش‌های مختلف رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی در آزمون کارشناسی ارشد متفاوت است. بنابراین داوطلبانی که علاقه‌مند به پذیرش در گرایش خاصی از این رشته در مقطع ارشد هستند، لازم است نسبت به بررسی سرفصل‌ها و ضرایب دروس امتحانی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند. این اطلاعات از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

دانشگاه های دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در گرایش‌های مختلف رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام می‌کند که فهرست دانشگاه‌های دارای پذیرش این رشته در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری قابل مشاهده است. همچنین فهرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع ارشد در رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی دانشجو می‌پذیرند نیز از طریق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دسترس است.

ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و مجازی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

همچنین برای مشاهده دانشگاه‌های دارای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

دانشگاه های کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

دانلود سؤالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

سؤالات و پاسخنامه‌های کلیدی آزمون کاشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی از طریق صفحات زیر به صورت رایگان قابل دریافت است:

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی و داروسازی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷-۹۸ مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی و داروسازی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ – ۹۶ مجموعه مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ – ۹۵ مجموعه مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی و داروسازی ۹۴ – ۹۵

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی و داروسازی ۹۳-۹۴

دانلود تست کارشناسی ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی ۹۲-۹۳

دانلود سوال کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی و دارو سازی ۹۱

دانلود سوالات کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی و داروسازی ۹۰ 

دانلود سوالات تست ارشد بیوتکنولوژی و داروسازی ۸۹

دریافت رایگان تست ارشد رشته بیوتکنولوژی و دارو سازی ۸۸

دانلود سوال تست ارشد بیوتکنولوژی و دارو سازی سال ۱۳۸۷

رتبه و محل قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی

در پذیرش کنکور کارشناسی ارشد، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد از سوی سازمان سنجش (اعلام رتبه کسب‌شده در کنکور و مجاز بودن یا نبودن جهت انتخاب رشته در دوره‎های مختلف)، داوطلب می‎تواند در صورت مجاز شدن در مرحله انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مربوط به دوره‎های مختلف دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نماید.

اطلاع از رتبه‌های قبولی دانشگاه‌های مختلف در رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی می‌تواند کمک زیادی به داوطلبان این رشته جهت انتخاب رشته هر چه دقیق‌تر نماید تا فرصت‌های احتمالی خود را از دست ندهند. در جدول زیر، رتبه و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی آورده شده است:

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ـ بیوتکنولوژی و داروسازی ـ گرایش بیوتکنولوژی

سال قبولی رتبه دانشگاه محل قبولی

۹۵

۸؛

۱۳ (آخرین رتبه قبولی)

مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی-نوبت دوم-دانشگاه صنعتی مالک اشتر-محل تحصیل تهران

 

منبع: گروه وب‌گردی سایت مسترتست


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد