زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ از نیمه آذر ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

به گزارش مستر تست، ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ از روز جمعه ۱۶ آذر ماه سال ۹۷ آغاز شد و تا روز یکشنبه ۲۵ آذر ماه ادامه داشت. زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نیز از ۱۶ تا ۲۵ آذر خواهد بود.

زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به ادغام و برگزاری یکپارچه آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، از همان تاریخ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز خواهد شد.

لازم است داوطلبان با اطلاع از شرایط شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و با توجه به ضوابط و اطلاعات اعلام شده در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نسبت به ثبت نام در موعد مقرر اقدام کنند.

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۹

مهم: زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۹ به ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه تغییر کرد.

مشاهده اطلاعیه تغییر تاریخ کنکور ارشد ۹۹

تاریخ برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به علت بروز سیل در خرداد ماه بود. اما انتظار می‌رفت زمان کنکور ارشد ۹۹ نیز همانند زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۷-۹۸ در اردیبهشت ماه باشد. اما زمان برگزاری کنکور ارشد ۲۸ و ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ اعلام شده است.

درخصوص زمان و ساعت دقیق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ رشته‌های مختلف امتحانی نیز پیش از آزمون و در کارت ورود به جلسه داوطلبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد

معمولا سازمان سنجش، برای کسانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در آذرماه نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند، فرصت مجددی در اواخر بهمن‌ماه در نظر می‌گیرد. در این بازه زمانی، داوطلبان کنکور ارشد که از ثبت نام جامانده‌اند فرصت دارند در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ ثبت نام کنند و کسانی که پیش از این ثبت نام کرده‌اند نیز می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی اقدام نمایند.

مطالب مفید برای داوطلبان کنکور ارشد ۹۹:

نحوه ثبت نام کنکور ارشد ۹۹

منابع کنکور کارشناسی ارشد

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد