دانشگاه های دارای پذیرش کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد مشخص خواهند شد.

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

بر اساس دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹، این رشته در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش‌های زیر دانشجو می‌پذیرد:

۱) کامپوزیت‌های لیگنوسلولزی

۲) حفاظت و اصلاح

۳) بیولوژی و آناتومی

۴) صنایع سلولزی

۵) مدیریت صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

دانشگاه‌های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

 

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی دانشگاه آزاد

 

پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۹ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد