پارسه

دانشگاه های دارای پذیرش کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

دانشگاه های دارای پذیرش کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد مشخص خواهند شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

بر اساس دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد، این رشته در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش‌های زیر دانشجو می‌پذیرد:

۱) مهندسی هوافضا (جلوبرندگی، دینامیک پرواز و کنترل، سازه ‎های هوایی، آئرودینامیک، مهندسی فضایی، صلاحیت‎ های پروازی، فناوری ماهواره)

۲) هوانوردی (پهپاد، خلبانی آزمایشگر، عملیات هوانوردی، قدرت هوایی)

۳) مهندسی ترافیک هوایی

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا کلیک کنید. 

دانشگاه‌های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام کنکور ارشد اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته مهندسی هوافضا پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت. 

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات