مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ مجددا تمدید شد. بر اساس اعلام سازمان سنجش، تمدید ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ از ۲۳ لغایت ۲۷ اردیبهشت خواهد بود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ از اول اردیبهشت ماه خبر داد.

وی گفت: اطلاعات ثبت نامی افرادی که قبلاً در مرحله اول ثبت نام (از ۱۶ آذر تا ۲۸ آذر ۹۸) و یا مرحله دوم ثبت نام (از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸) در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ثبت نام کرده‌اند در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه اول تا سوم اردیبهشت ۹۹ بر روی پایگاه سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.

وی افزود: همچنین افرادی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده‌اند نیز می‌توانند در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه اول تا سوم اردیبهشت ماه ۹۹ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام جدید اقدام کنند.

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص اعلام مهلت مجدد (تمدید ثبت نام ارشد ۹۹) برای مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی-دانشجویی کشور و همچنین امکان ثبت‌نام برای داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، منتشر شد.

به گزارش مسترتست، متن اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش درخصوص تمدید ثبت نام کنکور ارشد ۹۹؛ به شرح زیر است:

مهلت مجدد ویرایش ثبت نام ارشد ۹۹

تمدید ثبت نام کنکور ارشد 99پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۹/۱۶ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر (از تاریخ ۹۸/۰۹/۱۶ لغایت ۹۸/۰۹/۲۸) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند می‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۴ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۶ بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و همچنین اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۹/۲۶ درخصوص اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد ۹۹، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

تمدید ثبت نام کنکور ارشد ۹۹

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۹۸/۱۱/۱۴ لغایت ۹۸/۱۱/۱۶) این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

آیا تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ تنها مختص دانشگاه سراسری است؟

خیر، با توجه به ادغام کنکور ارشد سراسری و آزاد، تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ برای داوطلبان هر دو دانشگاه سراسری و آزاد است.

آیا در مهلت مجدد ثبت نام ارشد ۹۹ می توان تغییر رشته داد؟

بله، عموما امکان تغییر رشته در فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد وجود دارد.

آیا می توان معدل را در فرصت مجدد ثبت نام ارشد ۱۳۹۹ تغییر داد؟

بله، امکان ویرایش معدل هم در مهلت تمدیدشده ثبت نام ارشد و هم در زمان انتشار کارت کنکور وجود دارد.

 

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد