رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی (کد ۱۱۱۴)

رتبه های قبولی ارشد 96 - 97 - 98 ادیان

مجموعه ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی یکی از رشته‌های زیرمجموعه گروه علوم انسانی در آزمون کارشناسی ارشد است. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پذیرش در مقطع ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دانشگاه‌های سراسری و آزاد لازم است در زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۳ در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

رتبه های قبولی ارشد 96 - 97 - 98 ادیان

داوطلبان عزیز می‌توانند جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صفحه مربوطه مراجعه نمایند تا مشاورین ما به صورت کاملاً رایگان به سؤالاتشان پاسخ دهند.

گرایش‌ های کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

مطابق دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دارای گرایش‌های ۱) ادیان و عرفان ( بدون گرایش، ادیان شرق، جنبش های نوپدید دینی)؛ ۲) عرفان اسلامی؛ ۳) ادیان ابراهیمی؛ ۴) ادیان غیرابراهیمی؛ ۵) تصوف و عرفان اسلامی؛ ۶) تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی؛ ۷) تاریخ و تمدن ملل اسلامی؛ ۸) تاریخ تمدن اسلامی  در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

ضریب تأثیر دروس امتحانی در گرایش‌های مختلف رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی در آزمون کارشناسی ارشد متفاوت است. بنابراین داوطلبانی که علاقه‌مند به پذیرش در گرایش خاصی از این رشته در مقطع ارشد هستند، لازم است نسبت به بررسی سرفصل‌ها و ضرایب دروس امتحانی کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند. این اطلاعات از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته الهیات ـ ادیان

دانشگاه های دارای پذیرش و ظرفیت کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در گرایش‌های مختلف رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام می‌کند که فهرست دانشگاه‌های دارای پذیرش این رشته در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری قابل مشاهده است. همچنین فهرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع ارشد در رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دانشجو می‌پذیرند نیز از طریق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دسترس است.

ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و مجازی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته ادیان

همچنین برای مشاهده دانشگاه‌های دارای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

دانشگاه های کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

دانلود سؤالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

سؤالات و پاسخنامه‌های کلیدی آزمون کاشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی از طریق صفحات زیر به صورت رایگان قابل دریافت است:

رتبه و محل قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

در پذیرش کنکور کارشناسی ارشد، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد از سوی سازمان سنجش (اعلام رتبه کسب‌شده در کنکور و مجاز بودن یا نبودن جهت انتخاب رشته در دوره‎های مختلف)، داوطلب می‎تواند در صورت مجاز شدن در مرحله انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مربوط به دوره‎های مختلف دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نماید.

اطلاع از رتبه‌های قبولی دانشگاه‌های مختلف در رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی می‌تواند کمک زیادی به داوطلبان این رشته جهت انتخاب رشته هر چه دقیق‌تر نماید تا فرصت‌های احتمالی خود را از دست ندهند. در جدول زیر، رتبه و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی آورده شده است:

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

سال قبولیرتبهدانشگاه محل قبولی

۹۵

۳۵۶

ادیان و عرفان-مجازی-دانشگاه تهران

 

منبع: گروه وب‌گردی سایت مسترتست

دانستن آخرین رتبه قبولی کنکور کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی چه کمکی به ما می کند؟

متقاضیان کنکور ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی می توانند با توجه به رتبه های قبولی سال های قبل، شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

با چه رتبه ای شانس قبولی در کدام دانشگاه ها را در آزمون ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دارم؟

علاوه بر این که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره انتخاب رشته ارشد سایت مسترتست به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید، بررسی کارنامه های قبولی سال های گذشته کمک خوبی برای تخمین دانشگاه قبولی شما است.

ظرفیت پذیرش کنکور کارشناسی ارشد ادیان و عرفان و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی چقدر است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به متن این مطلب مراجعه کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات