مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد مدیریت پژوهش کیهان دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp شکرزاد

تمدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 دانشگاه آزاد اعلام شد

مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ دانشگاه آزاد تا روز شنبه ۱۲ مرداد تمدید شد.

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه، متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که  در سال ۹۸ و در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده شرکت نموده ­اند، می ­توانند تاساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ مرداد ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد که مطابق کارنامه صادره توسط سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده ­اند می توانند با استفاده از کد دسترسی ۷ رقمی  مندرج در کارنامه سازمان سنجش، کد ملی  و تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از سامانه فوق نسبت به ثبت رشته/محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با شروع ثبت نام از طریق سامانه www.azmoon.org  قابل دریافت خواهد بود. به داوطلبان اکیداً توصیه می ­شود قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنما اقدام نمایند.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ از ۲۶ تیر ماه آغاز شده است.

داوطلبانی که مطابق کارنامه اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۸ مجاز به انتخاب رشته شده ­اند می توانند پس از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ و با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ که در کارنامه اعلام نتایج آمده است، با مراجعه به سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

هر داوطلب می ­تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته/محل را از دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ انتخاب کرده و در فرم انتخاب رشته ثبت نماید. علاوه بر کدرشته‌های اعلام‌شده در دفترچه، کدرشته های جدید کارشناسی ارشد آزاد ۹۸ نیز اعلام شده است که داوطلبان می‌توانند این کدرشته‌ها را نیز در انتخاب رشته خود مدنظر داشته باشند.

داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول، در رشته های شناور کنکور کارشناسی ارشد نیز شرکت کرده‌اند، می ­توانند رشته/محل های متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را براساس اولویت موردنظر در میان ۱۰۰ رشته/ محل انتخابی درج نمایند.

گفتنی است هزینه انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ معادل ۵۳هزار تومان است.

پیشنهادات


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (2 , میانگین : 3٫00 از 5) به مطلب بالا امتیاز دهید
Loading...
avatar
3 Comment authors
ندااریاتامیا Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین
ندا
ندا

سایت دانشگاه آزاد باز نمیشه ، من میخوام انتخاب رشته کنم کارت اعتباری بخرم ارورر میده…

تامیا
تامیا

نهههههههههههههههههه 😭

اریا
اریا

چراااااااااااااااا

مدیریت کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان